Výškově nastavitelný stůl OfficeTech Long, 260 x 80 cm, černá podnož, ořech

Kód: 40600338
ZDARMAZDARMA
Výškově nastavitelný stůl OfficeTech Long, 260 x 80 cm, černá podnož, ořech
23 594 Kč 19 499 Kč bez DPH
Očekáváme do 6 měsíců
Možnosti doručení

Výškově nastavitelný dlouhý stůl, kovová podnož, deska 260 × 80 cm, výška 58-123 cm, ovládací panel (šipky nahoru/dolů), antikolizní systém, 3 motory, rychlost zdvihu 38 mm/s, nosnost 150 kg, deska z laminované dřevotřísky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výškově nastavitelný stůl OfficeTech Long

Pokukujete po nových způsobech, jak si u počítače dopřát pohodlí a ještě u toho udělat něco pro své zdraví? V tom případě zpozorněte – polohovací stoly OfficeTech jsou skvělá ergonomická vychytávka, se kterou už vás kancelářská rutina nezdeptá!

Vyzrajte na nudu i ztuhlost

Dlouhé sezení není žádný med. Pokud vám nikdy nepřivodilo bolavá záda, ztuhlou šíji nebo mrzutou náladu, gratulujeme – umíte sedět lépe než většina z nás. Nejlepší obrana, kterou známe, je pořádná kancelářská židle a střídání poloh, díky kterému zůstanete svěží a aspoň trošku si zacvičíte. No a u těchto kancelářských stolů je to otázka jediného kliknutí – přesvědčte se ve videu!

Desky těchto stolů jsou z laminované dřevotřísky s ochrannou ABS hranou. Kovové podnože mají variabilní délku a šířku bezmála 70 cm, což jim zaručí skvělou stabilitu. Napájení řeší kabel do klasické 230V zásuvky.

Tak pojďte ergonomii naproti! Stoly OfficeTech vám dovezeme zdarma a přibalíme k nim i extra záruku – rovnou 10 let. A kdybyste si s čímkoli nevěděli rady, nestyďte se nás kontaktovat. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Extra dlouhý stůl OfficeTech Angle

Pokud patříte k těm, kterým by se vždycky hodilo trochu místa na stole navíc, řada OfficeTech Long vás nezklame. Díky své délce zastoupí i dva stoly najednou, takže zvládne bez problému počítač i s příslušenstvím, technické výkresy nebo pracovní plochu na lehčí řemeslo. Když si odmyslíme třetí nohu s motorem a metr délky, jsou tyto stoly podobné řadě OfficeTech D. Nabídnou vám tedy tohle všechno:

Paměťové sloty

Do paměti si můžete uložit až 3 oblíbené výšky a pak se k nim vrátit jediným stiskem tlačítka.

Aktuální polohu uložíte stisknutím „M“ a následně čísla 1–3. Samotným stiskem čísla pak stůl pošlete do příslušné polohy, kterou jste si uložili.

Antikolizní systém

Když stůl při sjíždění do nižší polohy narazí na odpor (např. područku zasunuté židle), zastaví se. Nemusíte se tak bát poškození nábytku nebo spadnutí věcí ze stolu.

Dlouhým podržením obou šipek zároveň se dostanete k nastavení. Na výběr máte z několika stupňů citlivosti, případně tuto funkci můžete úplně vypnout.

Režim Activity

Další vychytávkou je možnost pravidelných upomínek na změnu polohy.

Stačí stisknout „A“ a šipkami nastavit časový interval (nebo nechat výchozích 45 minut). Až tento čas uběhne, stůl vám dá zvukový signál: Vstávat a cvičit. Vaše tělo vám poděkuje!

Čím si vás ještě získá?

  • Rozměry desky 260 × 80 cm
  • Rozsah výškového nastavení 58–123 cm
  • Síla desky 25 mm
  • Rychlost zdvihu 38 mm/s
  • Nosnost při rovnoměrném zatížení 150 kg
  • 3 paměťové sloty
  • Režim "activity" (upomínky)
  • Antikolizní systém
  • Robustní, stabilní podnož
  • Pestrý výběr barevných provedení

Jednoduchá montáž, která vás nepotrápí

Stůl k vám dorazí demontovaný, ale montáž sfouknete raz dva. Ve videu vám to ukážeme na modelu OfficeTech D, přičemž princip je úplně stejný – Long má pouze delší desku a nohu navíc.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výškově nastavitelné stoly
Hmotnost: 89.1 kg
Barva: ořech
Záruka: 10 let
Nosnost: 150 kg
Délka: 260 cm
Hloubka: 80 cm
Minimální výška: 58 cm
Maximální výška: 123 cm
Materiál podnože: kov
Počet motorů: 3
Rozsah výškového nastavení: 65 cm
Rychlost zdvihu: 38 mm/s
Síla horních desek: 25 mm
Typ výškově nastavitelného stolu: OfficeTech Long
Typ zdvihu: s antikolizním systémem
Způsob ovládání: mechanické tlačítkové, paměťové
barva: ořech
nazev: 18153

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: