Výškově nastavitelný stůl OfficeTech D, 200 x 80 cm, černá podnož, buk

Kód: 40600135
ZDARMAZDARMA
Výškově nastavitelný stůl OfficeTech D, 200 x 80 cm, černá podnož, buk
16 334 Kč 13 499 Kč bez DPH
Odesíláme zítra (8 ks)
Možnosti doručení

Výškově nastavitelný stůl, kovová podnož, stolová deska 200 × 80 cm, výška 58-123 cm, ovládací panel (šipky nahoru/dolů), paměť a zobrazení pozice, antikolizní systém, 2 motory, rychlost zdvihu 38 mm/s, nosnost 70 kg, deska z laminované dřevotřísky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výškově nastavitelný stůl OfficeTech D

Pokukujete po nových způsobech, jak si u počítače dopřát pohodlí a ještě u toho udělat něco pro své zdraví? V tom případě zpozorněte – polohovací stoly OfficeTech jsou skvělá ergonomická vychytávka, se kterou už vás kancelářská rutina nezdeptá!

Vyzrajte na nudu i ztuhlost

Dlouhé sezení není žádný med. Pokud vám nikdy nepřivodilo bolavá záda, ztuhlou šíji nebo mrzutou náladu, gratulujeme – umíte sedět lépe než většina z nás. Nejlepší obrana, kterou známe, je pořádná kancelářská židle a střídání poloh, díky kterému zůstanete svěží a aspoň trošku si zacvičíte. No a u těchto kancelářských stolů je to otázka jediného kliknutí – přesvědčte se ve videu!

Desky těchto stolů jsou z laminované dřevotřísky s ochrannou ABS hranou. Kovové podnože mají variabilní délku a šířku bezmála 70 cm, což jim zaručí skvělou stabilitu. Napájení řeší kabel do klasické 230V zásuvky.

Tak pojďte ergonomii naproti! Stoly OfficeTech vám dovezeme zdarma a přibalíme k nim i extra záruku – rovnou 10 let. A kdybyste si s čímkoli nevěděli rady, nestyďte se nás kontaktovat. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Proč vybrat právě stůl OfficeTech D?

Řada OfficeTech D představuje špičku mezi výškově nastavitelnými stoly. Díky 2 výkonným motorům a obzvláště širokému rozsahu nastavení se vám u něj bude skvěle pracovat vestoje, na kancelářské židli, ale klidně i na pohovce. Samozřejmostí jsou paměťové sloty, režim Activity a antikolizní systém. Podívejme se na tyto funkce zblízka!

Paměťové sloty

Do paměti si můžete uložit až 3 oblíbené výšky a pak se k nim vrátit jediným stiskem tlačítka.

Aktuální polohu uložíte stisknutím „M“ a následně čísla 1–3. Samotným stiskem čísla pak stůl pošlete do příslušné polohy, kterou jste si uložili.

Antikolizní systém

Když stůl při sjíždění do nižší polohy narazí na odpor (např. područku zasunuté židle), zastaví se. Nemusíte se tak bát poškození nábytku nebo spadnutí věcí ze stolu.

Dlouhým podržením obou šipek zároveň se dostanete k nastavení. Na výběr máte z několika stupňů citlivosti, případně tuto funkci můžete úplně vypnout.

Režim Activity

Další vychytávkou je možnost pravidelných upomínek na změnu polohy.

Stačí stisknout „A“ a šipkami nastavit časový interval (nebo nechat výchozích 45 minut). Až tento čas uběhne, stůl vám dá zvukový signál: Vstávat a cvičit. Vaše tělo vám poděkuje!

Čím si vás ještě získá?

  • Rozměry desky 200 × 80 cm
  • Rozsah výškového nastavení 58–123 cm
  • Síla desky 25 mm
  • Rychlost zdvihu 38 mm/s
  • Nosnost při rovnoměrném zatížení 70 kg
  • 3 paměťové sloty
  • Režim "activity" (upomínky)
  • Antikolizní systém
  • Robustní, stabilní podnož
  • Pestrý výběr barevných provedení

Jednoduchá montáž, která vás nepotrápí

Desku a podnož polohovacího stolu vám dovezeme ve dvou balících, ale žádný strach – montáž není žádná velká věda. Ve videu vám ji ukážeme od A do Z.

Doplňkové parametry

Kategorie: Výškově nastavitelné stoly
Hmotnost: 61 kg
Barva: buk
Záruka: 10 let
Nosnost: 70 kg
Délka: 200 cm
Hloubka: 80 cm
Minimální výška: 58 cm
Maximální výška: 123 cm
Materiál podnože: kov
Počet motorů: 2
Rozsah výškového nastavení: 65 cm
Rychlost zdvihu: 38 mm/s
Síla horních desek: 25 mm
Typ výškově nastavitelného stolu: OfficeTech D
Typ zdvihu: s antikolizním systémem
Způsob ovládání: mechanické tlačítkové, paměťové
barva: buk
nazev: 15573

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: